call-to

Kontakt

+48 532 626 248

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu w nadchodzącym roku akademickim uruchomi nowy kierunek studiów podyplomowych poświęconych user experience, użyteczności i strategii w e-biznesie.
Jeżeli myślisz o własnym biznesie technologicznym, projekcie start-up, lub po prostu chcesz uzupełnić wiedzę z zakresu zarządzania usługami elektronicznymi – zapraszamy 🙂

Wyższa Szkoła Handlowa otwiera studia podyplomowe przygotowane we współpracy z Usability LAB, Orange, Cisco oraz e-Commerce Polska.Celem studiów jest zdobycie przez słuchaczy praktycznej wiedzy o wykorzystaniu nowoczesnych technologii w procesach sprzedaży i obsługi klienta.
Studenci dowiedzą się jak planować i budować nowoczesne modele biznesu oparte na technologii, oraz jak w innowacyjny i elastyczny sposób organizować pracę zespołu. Studia dostarczą także infomacji w zakresie technik projektowania zorientowanego na użytkownika.

Opiekunem merytorycznym kierunku jest Jacek Popko, dyrektor zarządzający agencji KKVLAB, do której należy marka Usability LAB. Program powstał we współpracy z ekspertami Orange i Cisco. Patronat merytoryczny nad studiami objęło e-Commerce Polska.

Więcej informacji, w tym pełen program kierunku oraz sylwetki wykładowców dostępne są na stronie kierunku na uczelni: „Innowacyjne Technologie w Sprzedaży i Obsłudze Klienta” (link otwiera nowe okno przeglądarki).

Sprawdź też:
Oferta Usability LAB: badania UX, audyty i optymalizacja stron www, UX / Product Design

Polecane artykuły