call-to

Kontakt

+48 532 626 248

Podręcznik „E-commerce Manager. Profesjonalista w ehandlu” to bez wątpienia pozycja typu must have dla każdego, kto pracuje w e-biznesie. I nie piszemy tego tylko dlatego, że jednym z autorów jest Jacek Popko ;-).

Jacek Popko (Usability LAB) jednym z autorów podręcznika "E-commerce Manager. Profesjonalista w ehandlu"

Książka „E-Commerce Manager. Profesjonalista w ehandlu” to niezwykłe kompendium wiedzy stworzone przez kilkudziesięciu specjalistów pracujących w branży e-commerce. Podręcznik liczy sobie blisko 500 stron, z których każda niesie za sobą solidną porcję merytorycznych informacji. Zawiera zbiór artykułów, w których eksperci (specjalizujący się w różnych dziedzinach szeroko rozumianej sprzedaży w  intrenecie) dzielą się swoim doświadczeniem i na konkretnych przykładach wyjaśniają, jak stać się prawdziwym specjalistą od e-commerce.

Ich publikacje podzielono na pięć grup tematycznych. Autorzy zajęli się opracowaniem takich tematów jak: uwarunkowania prawne, technologia, decyzje strategiczne, generowanie sprzedaży oraz obsługa klienta. Całość kończy się almanachem, w  który znajdziecie podręczny wykaz firm i usług dotyczących ehandlu. Jacek Popko jest autorem publikacji „Planowanie i projektowanie ux serwisu e-commerce” oraz „Ocena i badanie efektywności ux serwisu e-commerce”.

Zapraszamy do lektury!

Sprawdź też:
User experience sklepów internetowych 2015

Polecane artykuły