call-to

Kontakt

+48 532 626 248

Które miasto w Polsce jest najlepsze do prowadzenia firmy w obszarze nowych technologii? Musisz się zastanowić, prawda? Chcemy to zmienić. Naszym celem jest doprowadzenie to tego, by każdy na tak postawione pytanie miał jedną odpowiedź – Wrocław.

Made In Wro - Usability LABImpulsem do powstania Made in Wro było przekonanie, że Wrocław zasługuje na ważniejsze miejsce na mapie polskich miast związanych z branżą IT, ponieważ doskonale nadaje się do prowadzenia biznesu z tego sektora.

Jak się okazało, pomysłodawcy nie byli odosobnieni w swoim przekonaniu, o czym może świadczyć chociażby fakt, że w niespełna pięćdziesiąt dni u ich boku pojawiło się dwudziestu partnerów reprezentujących poszczególne gałęzie IT, gotowych aktywnie wspierać rozwój inicjatywy.
Wspólny katalog firm i eventów ma służyć integracji środowiska, a powstający jobboard usprawnieniu procesu rekrutacji.

Usability LAB, podobnie jak Made in Wro, stawia na edukację. Prowadzi liczne warsztaty związane z usability, ux czy e-commercem, w związku z czym ich obecność w gronie naszych partnerów była jedynie kwestią czasu. Cieszymy się na tę współpracę. – mówi Beata Twardowska, koordynująca projekt z ramienia Made In Wro.

Więcej informacji o współpracy na stronie: www.madeinwro.pl

Sprawdź też:
Badania UX oraz projektowanie UX / UI w redesignie Portalu Pacjenta LUX MED
User experience i e-commerce konsulting dla TU Europa

Polecane artykuły