call-to

Kontakt

+48 532 626 248

Jeśli zastanawiasz się, jak zwiększyć konwersję w swoim sklepie internetowym, możesz jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia pojawić się w Warszawie, gdzie w dniach od 8 do 9 grudnia odbędą się warsztaty Conversion Days. Oczywiście Usability LAB też tam będzie!

Jacek Popko z Usability LAB będzie prelegentem w trakcie Conversion Workshop Days 2014
Conversion Workshop Days

Niezależnie od tego, w jakiej rzeczywistości prowadzimy swoje interesy („online czy offline”), chcąc zarabiać naprawdę duże pieniądze, musimy najpierw dowiedzieć się, na czym polega specyfika branży, w której się obracamy. Później warto byłoby zaopatrzyć się w wiedzę, zdobyć narzędzia i poznać metody, jakimi można dojść do celu. Celu, którym rzecz jasna jest zarabianie pieniędzy. Gdzie tej wiedzy szukać? Najlepiej ucząc się od najlepszych, odwiedzając np. Conversion Workshop Days, gdzie specjaliści ds. e-commerce dzielą się swoim doświadczeniem i wskazują ścieżki, którymi warto podążać.

Jacek Popko z Usability LAB wystąpi w czasie Conversion Workshop Days
Jacek Popko poprowadzi w grudniu warsztaty w czasie Conversion Workshop Days

W czasie warsztatów eksperci wyjaśnią m. in. jak poprawić konwersję na stronach lądujących, produktowych czy zakupowych, używając odpowiednich narzędzi. Dlatego każdy, kto zajmuje się szeroko pojętą sprzedażą w Internecie, znajdzie podczas workshopów informacje, których szuka. Tym bardziej, że  organizatorzy wydarzenia zadbali o to, żeby każdy zainteresowany mógł wybrać, co tak naprawdę go interesuje – przygotowano aż pięć ścieżek tematycznych. Uczestnicy mogą więc zapisać się na warsztaty, których tematem przewodnim będzie:

  • Google Adwords i Facebook Ads
  • Content marketing/copywriting
  • Długoterminowa konwersja
  • Usability/User experience
  • Analityka webowa

My szczególnie zachęcamy do udziału w warsztatach „Usability/User experience”, które poprowadzi Jacek Popko, dyrektor zarządzający Usability LAB. O czym będzie mówił Jacek – i inni prelegenci – można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia www.conversiondays.pl. Zapraszamy!

Sprawdź też:

Wyszukiwarki w e-commerce a user experience

Polecane artykuły